آگهی – توجه

با سلام خدمت اعضاي محترم تعاوني

حسب بررسی ونقشه برداری صورت گرفته احداث بنای انجام شده طبق نقشه های مصوب درهر دو بلوک E10 وF11 از ابتدا مغایر با پروانه وحتی بیشتر از زیر بنای مجاز در پروانه بوده است (پروانه صادره ملاک شهرداری می باشد) درحال حاضر بنای احداثی دارای خلاف توسعه بنا بوده که البته افزایش بنا دراجرا در زمان اخذ جواز و تهيه نقشه بلوك ها مرسوم بوده و اغلب سازنده ها از اين ترفند استفاده نموده و مساحت مفيد خود را مقداري افزايش مي دهند و جريمه اندكي نیز پرداخت مي نمایند كه مقرون به صرفه در زمان خود می باشد. ولي متاسفانه محاسبه وپرداخت اضافه مساحت برای تعاونی ما در زمان خودش صورت و پرداخت نگردیده و درصورت پرداخت در حال حاضر نیز باعنایت به افزایش چشم گير تعرفه طبق استعلام از شهرداری منطقه ۲۲ رقم قابل توجهی برای هر بلوک لحاظ خواهد شد که تعاونی توان پرداخت آن را نخواهد داشت ویا بر هزینه تعاونی افزوده و اعضا می بایست پرداخت نمایند.

لذا موضوع از طريق شهرداري منطقه طی برگزاری جلسات متعدد و ناظر پروژه پيگيري گردید درنتیجه با توجه به اينكه امكان پرداخت چنين ارقامي برای تعاونی ميسر نمی باشد و در صورت عدم پرداخت نیز باعث جلوگیری از ادامه كار مي شود مقررگردید تعداد واحد هاي طبقه آخر را طی بررسی کارشناسی واستعلامات لازم براساس نیاز کم نموده و سطح اشغال را كاهش دهيم .(از ۶ واحد به ۳ واحد کاهش یابد)

باعنایت به فرصت کم براي رفع اين مشکل ، می بایست نقشه هاي معماري و نما تغيير پیدا نمایدكه این امر نیاز به اخذ هر چه زودتر مجوز می باشد .به همين منظور فراخوان ذیل براي اعضاي تعاوني اعلام مي گردد.

توجه : اعضاي محترمي كه در هر يك از برجهاي E10 و يا F11 دو واحد يا بيشتر دارند مي توانند درخواست کتبی خود را مبنی بر ابطال يكي از واحد هاي خود و انتقال واحد دوم به طبقه آخر از مورخ ۹۸/۴/۲ لغايت ۹۸/۴/۱۰به دفتر تعاوني ارائه نمايند. در غیر اینصورت تعاونی براساس شرایط موجود وبراساس نظر کارشناس رسمی نسبت به انتخاب سرمایه گذار به نفع اعضا محترم آن بلوک اقدام خواهد نمود.

شرايط :

۱-مالكيت ٢ واحد يا بيشتر در بلوك مورد درخواست

۲- ابطال يكي از واحد ها به درخواست خود عضو

۳- كم شدن متراژ تحويلي نهايي باتوجه به لزوم كم شدن سطح اشغال با رضايت نامه كتبي به تعاوني

۴-در صورت بيشتر بودن درخواست ها نسبت به ظرفيت موجود موضوع به صورت مزايده محدود تبديل شده و به بالاترين پيشنهاد مابه تفاوت ريالي ترتيب اثر داده خواهد شد .

۵- پس از سپري شدن مدت مشخص شده مورخ ۹۸/۴/۱۰ به درخواست ها ترتيب اثر داده نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *